Fudbaleri Zete napustili meč protiv Budućnosti

Derbi meč 9. kola crnogorskog prvenstva između fudbalera Budućnosti i Zete iz Golubovaca nije završen jer su gosti, nezadovoljni suđenjem, napustili teren u 80. minutu.

Rezultat je pri prekidu bio 1:0 u korist Budućnosti, a gol je postigao Božović iz penala u 75. minutu.

Gosti su još u prvom poluvremenu ostali bez Kalezića, koji je isključen u 41. minutu, potom bez Simovića (73), da bi nervoza kulminirala u 79. minutu – kada je sudija Nikola Dabanović isključio i trećeg igrača Zete, Krstovića.

Sada se čeka reakcija Fudbalskog saveza Crne Gore oko kazni za aktere i inicijatore prekida.