Zmajevi večeras protiv Poljske traže bodove za ostanak u Ligi A

Fudbalsku reprezentaciju Bosne i Hercegovine večeras u okviru Lige nacija u Wroclawu očekuje duel četvrtog kola grupe 1 Lige A protiv Poljske.

Nakon neuspjeha u baražu za plasman na EP ekipa je odigrala neriješeno sa selekcijom Nizozemske čime je donekle popravila atmosferu uoči gostovanja selekciji Poljske koja je u prvom duelu prije mjesec dana u Zenici slavila sa 2:1.

Glavni sudija bit će Craig Pawson iz Engleske, a pomagaće mu zemljaci Lee Betts i Ian Hussin. Četvrti sudija je takođe Englez Stuart Attwell.

U prethodnom susretu ovih timova Poljaci su prošlog mjeseca na Bilinom polju u Zenici pobijedili 2:1. Jedini gol za bh. tim postigao je Haris Hajradinović u 24. minuti iz penala, dok su gosti preokrenuli rezultat preko Kamila Glika u 45. i Kamila Grosickog u 67. minuti.