Poraz Zrinjskog na Kipru, APOEL nakon penala ide dalje

Fudbaleri Zrinjskog poraženi su večeras od kiparskog APOEL-a i tako završili svoj nastup u trećem kolu kvalifikacija za Evropa liga.

Zrinjski je poveo u 11. minuti golom Ivančića da bi domaćin do izjednačenja stigao tri minuta kasnije. Strijelac je bio Atzili.

Do preokreta je kiparski predstavnik stigao golom Nuhiua u 26. minuti susreta pa se na veliki odmor otišlo uz minimalnu prednost domaćina. No, bh. predstavnik nije se predao.

Bilbija je u 69. minuti svojim pogotkom vratio stvari na početak, a regularni dio meča završen je upravo s rezultatom 2:2.

U produžecima se situacija na semaforu nije promijenila pa se timovi pristupili izvođenju penala. Više znanja, sreće i koncentracije imali su domaći postigavši veliki uspjeh.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad