Ibrahimović s dva gola donio slavlje Milanu na startu sezone / Bljesak.info

Tekst članka se nastavlja ispod banera

Švedski veteran je opet odigrao sjajnu utakmicu a zahvaljujući njemu Rossoneri su poveli u 35. minuti.

Ismael Bennacer dao je loptu u poziciji lijevo iskosa za Thea Hernandeza. Francuz daje odličan centaršut u kazneni prostor, idealan za skok Zlatanu Ibrahimoviću.

Legendarni Šveđanin takvu priliku ne propušta i nakon visokog skoka udarcem glavom smješta loptu u sâm kut vratara Lukasza Skorupskog za vodstvo 1:0.

Povećanje vodstva uslijedilo je nedugo nakon povratka s pauze, u 51. minuti. Za jednu izgubljenu loptu su u duel u samom kutu kazneng prostora ušli Bennacer i Bolognin igrač Riccardo Orsolini.

Krilo gostiju ruši Alžirca, a sudac La Penna nije imao drugog izbora nego da dosudi najstrožu kaznu.

Maksimalno uvjerljiv bio je Zlatan Ibrahimović koji udarcem u rašlje gostujućem vrataru nije ostavio ni minimalnu šansu.

Hrvatski napadač Ante Rebić odigrao je cijelu utakmicu za Milan.

Milan u narednom kolu ide u goste Crotoneu, dok Bologna dočekuje Parmu.