Široki napadao, Željo zabijao: Mujezinović pogodio za pobjedu na Pecari / Bljesak.info

Željo na vrhu

U jednom od dva derbija sedmog kola Premijer lige sarajevski Željezničar svladao je Široki Brijeg na Pecari s 1:0 i vratio se na vrh ljestvice.

Tekst članka se nastavlja ispod banera

U zanimljivoj i borbenoj utakmici Široki je imao više od igre, veći posjed i više udaraca na gol, no Željezničar je bio konkretniji.

Odluka je pala u 72. minuti kada je Mustafa Mujezinović povukao loptu i s nekih dvadesetak metara pogodio vrata Darija Miškića.

Deset minuta ranije Željezničar je imao i jedanaesterac, no udarac Ivana Lendrića s bijele točke obranio je Miškić.

Do kraja utakmice momčad Amara Osima očuvala je svoja vrata i predvodi ljestvicu s 15 bodova iz šest utakmica.