Posušje na vrhu, GOŠK i Čapljina na dnu / Bljesak.info

Federalna liga

Nakon šest odigranih kola u Prvoj ligi Federacije BiH ligu predvode Bratstvo, te dva novaka u ligi, Posušje i Vis Simm Bau. Svi imaju po 13 bodova.

Tekst članka se nastavlja ispod banera

Vis Simm Bau, momčad iz Kosove kod Maglaja, svoje utakmice igra u Tešnju, a tamo je s 2:1 porazila Čapljinu.

Domaćin je već nakon 16 minuta vodio golovima Berbića i Kovača, a Čapljina je u 19. minuti smanjila preko Josipa Katavića, no do kraja je ostalo 2:1.

Čapljina dijeli zadnje mjesto s GOŠK-om koji još čeka prvu pobjedu pod Igorom Pamićem.

Zato i dalje odlično igra Posušje koje je pobjedom 3:1 nad Radnikom iz Hadžića. Momčad Denisa Ćorića došla je do pobjede golovima Ivana Bešlića, Jure Glavine i Ivana Buhača, iako je još od 19. minute igrala s igračem manje zbog crvenog kartona za Josipa Barišića.