Zvezda slavila protiv Čukaričkog

Fudbaleri Crvene zvezde pobijedili su Čukarički 3:1 u sedmom kolu Superlige Srbije.

Izabranici Dejana Stankovića odigrali su dobru utakmicu i poslije sedam odigranih mečeva imaju isto toliko pobjeda u domaćem šampionatu.

Crveno-bijeli utakmicu su prelomili na startu drugog poluvremena kada su prvo Ivanić u 50, a potom i Kanga u 54. donijeli ekipi 3:0.

Do kraja utakmice vidjeli smo još tri situacije koje su vrijedne pomena, od koje je jedna, nažalost, loša.

Ta loša je dijelo Sanoga koji je u 60. minutu neoprezno startovao na Dociću. Fudbaler Čukaričkog nije uspio da se pridigne poslije udarca u koleno i iznijet je na nosilima.

Drugi je debi novog napadača Zvezde Dijega Falčinelija, a treći jedini gol Čukaričkog, odnosno postavljenje konačnih 3:1 za crveno-bijele. Strijelac za ekipu sa Banovog brda bio je Savić.