in

Američka vojska mogla bi ispitati zemlju, zrak i vodu u Mostaru / Bljesak.info

Tekst članka se nastavlja ispod banera

Predstavnici Mreže Naše društvo održali su sastank s američkom delegacijom u Mostaru na čelu s Matthewom Palmerom i Ericom Nelsonom.

”Na sastanku sa američkom delegacijom, ispred Mreže Naše društvo, tražili smo par stvari, zamolili ljubazno naše prijatelje, pomoć u praćenju pravosudnog procesa kojeg smo pokrenuli, zato što su građani Mostara opljačkani, poniženi i otrovani… Zatražili smo pomoć američke vojske kako bismo ispitali zemlju, zrak i vodu…

Treba nam pomoć kako bismo znali s čim imamo posla i kako ćemo dalje… Zamolili smo ih da učine sve što mogu, kako bi izbori u Gradu Mostaru bili fer i korektni…

Hvala g. Palmeru i Njegovoj Ekselenciji g. Nelsonu što su strpljivo saslušali naše jade…”, napisao je na Facebooku Marin Bago. 

Podsjetimo, specijalni predstavnik Sjedinjenih Američkih Država za Zapadni Balkan i zamjenik pomoćnika američkog državnog tajnika Matthew Palmer i američki veleposlanik Eric Nelson u četvrak su u Mostaru razgovarali s predstavnicima devet političkih stranaka koje su sudjelovale u pregovorima da bi se postigao sporazum o održavanju izbora u Mostaru, nakon 12 godina.

 


Report

Comments

Komentariši

Loading…

0

What do you think?

Aukcijom trezorskih zapisa RS osigurano 37,9 miliona KM

BKC Bosna iz Frankfurta, nogometni klub svih vjera i nacija: Odgovorili svim izazovima, ojačali uz mlade, talentirane trenere